لیزر

لیزر

عنوان:

توضیحات:

لیزر

از بین برد لک از روی دست و پا و صورت

چگونگی لیزر پوست در کلینیک پوست و مو :

در درمان ضایعات پوستی مانند لک ، کک و مک، جای جوش و جای بخیه اگر خوردن دارو و مصرف موضعی دارو ها اثر بخش نباشد. باید به کلینیک پوست و مو مراجعه نمایید و اقدام به لیزر پوست کنید. در واقع به صراحت باید بگوییم که لـیزر کردن پوست آخرین راه و قطعی ترین راه است. همه ی پزشکان بر این اعتقاد هستند که در درمان لک های پوستی باید نهایت تلاش خود را انجام دهید تا با با دارو این لک ها را رفع نمایید.

اگر بعد از تلاش های متعدد نتیجه ی دلخواهی نگرفتید حتما پوست خود را لـیزر نمایید. لیزر کردن در درمان پوست بسیار موثر است اما باید بدانید که  نباید زیاد استفاده نمود و در موارد ضروری استفاده  جایز است. مهم ترین نکته  آن است که بعد از انجام این عمل در کلینیک پوست و مو، یک لایه از سطح پوست برداشته می شود.

لیزر از بین بردن لک صورت در بابل

اگر به این زخم رسیدگی نشود و به طور دائم تا التیام زخم از ضد آفتاب استفاده نگردد ممکن است که در پوست شما لکه های تیره ای پدید آید. انتخاب یک کلینیک پوست و مو خوب  بسیار مهم است چرا که پزشک حاضر در کلینیک پوست و مو تشخیص می دهد که تا چه حد از دارو استفاده شود.

و در صورت نگرفتن نتیجه عمل لـیزر را انجام دهید. معمولا در کلینیک پوست و مو لـیزر کردن را به افرادی که دچار گوشت اضافه و سوختگی عمیق هستند توصیه می نمایند در غیر این صورت به خاطر کسب درآمد سایر افراد قابل درمان با دارو وادار به انجام این امر نمی نمایند.

طریقه ی لیزر کردن در کلینیک پوست و مو :

در کلینیک پوست و مو برای مشاهده ی واکنش پوست نسبت به لـیزر شدن ابتدا به صورت امتحانی در قسمتی از پوست لیزر اعمال می شود اگر لک ها کم رنگ شدند پس نتیجه ی مطلوب می دهد در غیر این صورت به هیچ عنوان از لیزر استفاده نمی کنند. معمولا در صد خیلی کمی از افراد وجود دارند که بدنشان و در واقع پوستشان نتیجه نا مطلوب می دهد.

لکه های پوستی در اثر وراثتی، بارداری، نور و اشعه خورشید، مصرف برخی از دارو ها، هورمون و سن به وجود می
آیند اگر در زمان مناسب به آن ها رسیدگی شود می توان این لک ها را با استفاده از دارو در طولانی مدت درمان نمود. اما اگر از زمان درمان آن گذشته باشد تنها راه چاره برای از بین بردن این لک ها لـیزر است. لک های صورت بسیار آزار دهنده هستند و زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهند. به همین جهت ممکن است این لکه ها علی الخصوص در بانوان ایجاد نگرانی و حتی افسردگی نماید و اعتماد به نفس افراد را تا حد زیادی پایین آورد.

اما نباید نگران لک های پوستی باشید چرا که پیشرفت علم و تکنولوژی باعث از بین رفتن بسیاری از مشکلات بوده است و همه ی نگرانی های شما را از بین خواهند برد. لیزر کردن همان پیشرفتی است که نگرانی شما را از بابت لک های صورتتان از بین می برد. لیزر کردن یک عمل بسیار نتیجه بخش برای درمان لک های پوستی می باشد.

لیزر

تعداد جلسات لیزر در کلینیک پوست و مو :

تعداد جلسات در افراد مختلف با پوست های متفاوت، متغیر می باشد چرا که عمق لک های پوستی نیز با هم فرق دارند. در واقع این کلینیک پوست و مو است که تشخیص می دهد که یک فرد نیاز به چند جلسه  برای از بین لک های پوست خود دارد. لیزر یک سری نور با طول موج مشخص را به پوست می تاباند و این نور یا اشعه را قسمت های تیره پوست جذب می کنند..

و روی آن ها تاثیر می گذارد. میزان قدرت با توجه به وضعیت فرد، کلینیک پوست و مو تعیین می نماید. معمولا افراد با پوست تیره بیماران مناسب برای عمل لـیزر نیستند به همین دلیل به بیماران تیره رنگ در کلینیک پوست و مو توصیه می شود که از راه های دیگری برای از بین بردن لک های صورت استفاده نمایند.

در مقابل افراد با پوست تیره، سفید پوستان قرار دارند که در اثر لیزر کردن لک های پوست خود نتایج مطلوبی به دست می آورند. اگر فردی بخواهد که عمل لـیزر را انجام دهد باید بداند که برنزه کردن و قرار گرفتن در برابر نور خورشید کاری بسیار مضر برای وی می باشد.

سوالی دارید

اکنون با ما تماس بگیرید

همشهریان و هم استانی های عزیز همین حالا میتوانید برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید !


تماس اورژانسی

تماس 24/7
09111144377رزرو تلفنی

تماس 24/7
09111144377ما را

در شبکه های اجتمایی به اشتراک بگذارید* کلیه حقوق این سایت برای کلینیک زیبایی سعادت محفوظ است  1396-99 *

– طراح وب سایت : نوآوران وب <> مجتبی ملائیان

09112115663

تماس جهت مشاوره و رزرو